Dětská obuv

Zdravotně nezávadná obuv s certifikátem o zdravotní a hygienické nezávadnosti. Veškerý sortiment dětské domácí obuvi je certifikován u Institutu pro testování a certifikaci, a.s. Zlín a České obuvnické a kožedělnické asociace, na základě kterých jsme oprávněni užívat označení „ŽIRAFA“ a „ČESKÁ KVALITA“.

Většina materiálové kolekce jsou exkluzivní dezény, převážně v provedení prací kord a touto kolekcí se pozitivně odlišujeme a zároveň zachováváme příznivé ceny.

Dětská obuv

Podkategorie

  • Bačkory barevné

    Dětské bačkory jsou neodmyslitelnou součástí dětských bot, které nosí doma i ve škole. Chůze v nich je velmi pohodlná a jejich podrážka je přesně uzpůsobena tvaru nohou. Dětská domácí obuv zajistí malým nožkám stabilitu a udržuje chodidla v teple. Papuče jsou k dostání v uzavřeném i otevřením střihu. Chlapecké i dívčí. Kvalitní dětská obuv od českého výrobce. Jsme oprávněni užívat označení „ŽIRAFA“ a „ČESKÁ KVALITA“.

  • Pantofle barevné
  • Teplé chlupáče
  • Čechfoot

    Dětská textilní obuv se zapínáním na suchý zip, vhodná zejména do interiéru. Pro pocit tzv. BOSÉ NOHY je speciálně upravená v prstové části, zejména v oblasti palce.

Aktivní filtry