Objednávky došlé emailem vyřizujeme ihned a zboží zasíláme přepravní službou ihned po zaplacení objednaného zboží, nejpozději však do 3 dnů.  Z důvodu co nejnižších expedičních nákladů preferujeme platbu předem, nikoliv na dobírku. Po objednání zboží v našem e-shopu Vám zašleme potvrzující e-mail, kde bude uveden variabilní symbol platby, částka a číslo účtu.

Dopravné a balné činí 110 bez DPH.

Nově je možno dodávat zboží i do výdejny - balíky do 5 kg, za cenu 70Kč bez DPH.

1.                  PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

1.1.Objednané zboží bude odběrateli odesláno vždy, až po uhrazení celé částky z objednávky a tato částka připsána na účet dodavatele.

1.2.Dopravu zboží zajišťuje prodávající, pokud není dohodnuto jinak. Za dodání zboží se považuje osobní odběr v místě, které si obě strany dohodly nebo dodání zboží na požadované místo a jeho převzetí. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

1.3.Dopravu zboží zajišťujeme pouze na území ČR.

1.4.Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

1.5.V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

1.6.Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci a tuto skutečnost uvést do dodacího listu a potvrdit svým podpisem. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

1.7.Po převzetí zboží od přepravce, prodávající kupujícímu doporučuje zkontrolovat převzaté zboží a v případě jakéhokoli poškození zboží to neprodleně oznámit prodávajícímu.